Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5888. Maria spod Krakowa

Mam 58 lat, jestem wdową. Jeszcze pracuję, dorosłe dzieci usamodzielniły się. Pragnę poznać osobę życzliwą, odpowiedzialną, uczciwą, by wolny czas spędzać razem i wspierać się wzajemnie. Chętnie poznam osoby niepełnosprawne.

5889. Czytelniczka z Małopolski

Mam 45 lat, jestem osobą wierzącą i praktykującą. Mam wyższe wykształcenie humanistyczne. Lubię podróże, pielgrzymki, wycieczki rowerowe, teatr, obcowanie z przyrodą i przeszłością. Cenię wierność, lojalność, uczciwość, spokój, tradycję i patriotyczne wartości. W miarę możliwości staram się pomagać innym. Szukam przyjaźni, nie ukrywam jednak, że oprócz bratniej duszy chciałabym też znaleźć tę „drugą połowę”, kogoś miłego i spokojnego.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5890. Ania z woj. kujawsko-pomorskiego

Mam 36 lat, jestem panną z wyższym wykształceniem pedagogicznym, praktykującą katoliczką. Interesuję się dobrą książką, lubię spacery, podróże – te bliskie i dalekie. Pragnę zaprzyjaźnić się z kimś, kto podobnie jak ja szuka szczęścia i miłości, ale niekoniecznie. Jeśli bliskie Ci są wartości, takie jak wiara, nadzieja i miłość – napisz.

5891. Czytelniczka z Podkarpacia

Jestem panną, mam 31 lat. Szukam prawdziwych przyjaciół. Lubię języki obce, muzykę i film. Chętnie poznam ludzi z całej Polski.

2015-11-25 08:59

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa do Maryi, Królowej Pokoju

[ TEMATY ]

modlitwa

Królowa Pokoju

Adobe Stock

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore
Maryjo, Królowo Pokoju,
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV odwiedził Subiaco – duchowe serce benedyktynów

2026-07-22 17:44

[ TEMATY ]

Leon XIV

Vatican Media

Zgodnie z tradycją Papież ucałował figurę św. Benedykta

Zgodnie z tradycją Papież ucałował figurę św. Benedykta

Wracając z Sanktuarium Najświętszej Trójcy w Vallepietra, Papież zatrzymał się w Subiaco, gdzie odwiedził dwa benedyktyńskie klasztory. Modlił się w Świętej Grocie, związanej z początkiem życia monastycznego św. Benedykta, a następnie spotkał się ze wspólnotą benedyktynów.

Po porannej pielgrzymce do Sanktuarium Najświętszej Trójcy w Vallepietra Leon XIV udał się do Subiaco. W Monasterze św. Benedykta zwiedził kompleks klasztorny i zatrzymał się na chwilę cichej modlitwy przed XIII-wiecznym freskiem św. Franciszka z Asyżu.
CZYTAJ DALEJ

Słowo metropolity gdańskiego nt. korzystania z posługi duszpasterzy Kościoła Polskokatolickiego

2026-07-22 19:01

[ TEMATY ]

Archidiecezja gdańska

Archidiecezja Gdańska

Z chrześcijańską troską i pasterską odpowiedzialnością zwracam się dzisiaj do Was wszystkich w sprawie, która dotyka samej istoty naszej wiary, jedności Kościoła oraz godności sprawowania świętych sakramentów i sakramentaliów.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję